2020 Çankaya Kampüs Koleji Antalya Sınav Kampı

Kampüs Kolejinin kuruluşundan bu yana her sene düzenlediği Antalya Sınav Kampı bu yıl da dolu dolu geçti.

Sınava hazırlanan 8. ve 12.sınıf öğrencilerimizi tatilde de sınav için donatmaya devam ediyoruz. 8.sınıflarımızda her gün üç 12.sınıflarımızda ise 2 TYT 2 AYT sınavı olmak üzere toplamda dört deneme uyguluyoruz. Öğrencilerimiz deneme sonrasında yapamadıkları soruları branş öğretmenlerine sorarak hem eksiklerini tamamlıyorlar hem de işlenen konuları pekiştiriyorlar. Bu yorucu tempoda motivasyonlarının tam olması için zaman zaman nefes alabildikleri keyifli etkinliklere de danışman öğretmenleri eşliğinde katılıyorlar. Geriye mutlu ve başarılı öğrencilerin renkli kamp anıları kalıyor.

Kampüs Koleji 2019 -2020 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatilinde Antalya’daydı. 8 ve 12. sınıflar için sınav kampı düzenlendi. Kamp Antalya Belek’te beş yıldızlı bir otel olan Limak Atlantis Deluxe Hotelde yapıldı.
Sınav kampında 8 ve 12. sınıflarımız için ayrı programlar uygulandı. 8 ve 12. sınıf öğrencilerimiz sabah ve akşam olmak üzere günde dört deneme oldular. Oldukları denemelerin hemen sonrasında denemede yanlış yaptıkları ya da boş bıraktıkları soruları branş öğretmenlerine sorabilmeleri için soru çözüm saatleri yapıldı. Denemelerin yanı sıra günde dört saat dersleri vardı ve bu derslerde kamp için hazırladığımız hacimli bir soru kitapçığını branş öğretmenleri eşliğinde gruplar halinde çözdüler. Sınava hazırlık sürecinde öğrencilerimizin kendilerini gerçek bir sınav ortamında hissetmeleri için sınav kaygılarını yenmeleri, sınav çözümünde kendi yöntemlerini belirlemeleri, biten dönem itibariyle hangi derslerde hangi konularda eksikleri olduğuna görmeleri adına öğrencilerimize günde dört deneme yaptık. Bu denemelerin ilk iki oturumu TYT ve LGS konularının, son iki oturumları ise AYT ve LGS konularının yer aldığı denemelerdi. Yine 12. sınıflarda da 8. sınıflarda olduğu gibi denemelerin ardından yanlış yaptıkları ya da boş bıraktıkları soruları öğretmenlerine sorabilecekleri soru çözüm saatleri vardı. Sınav kampı öğrencilerinin de motive olabilmeleri için öğle yemeklerinin ardından danışman öğretmenleriyle sahile indikleri günler oldu. Son gece öğrencilerimizi ödüllendirmek adına onlar içinde bir karaoke programı düzenlendi.

Test

Form Gönderimi

Tamam